Prosinec 2012Vánoční týden :)

27. prosince 2012 v 10:54 | Ronnie |  Ronnie
Vítám všechny, kteří čtou tento článek. Co v tomto článku chci říct? Vlastně vůbec nic, jenom se chci ohlédnout za už skoro týdnem, kdy jsme oslavili nejkrásnější svátek v roce [aspoň teda pro někoho].

Vánoce pro každého znamenají něco jiného. Pro malé děti, to jsou dárky, pro někoho jiného čas klidu, který může strávit s rodinou.
Vzpoměla jsem si na dobu, když jsem byla hodně malá, a vždy u večeře jsem čekala, až zazvoní zvoneček a Ježíšek mi přenesl dárky. Tento rok mi právě toto připomělo jedno dítě, když jsem stála venku a čekala na babičku, a najednou se z nějakého domu ozval zvoneček a to dítě kříčelo: ,,Ježíšek taky byl! Jé to je dárků!''

Já tento rok dostala dárek, který jsem chtěla.Foťáček, abych mohla fotit. Chtěla jsem si na něj našetřit sama, ale když pro mě rodiče nic neměli, tak proč ne, aspoň jsem ušetřila. :)

Samozřejmě jsem dostala i jiné drobnosti, ale ty nestojí za řeč! :D

A co jste dostali k Vánocům vy? Pochlubte se mi :)


Jediné co mi ještě chybím je najít tu pravou lásku. Přála byych si mít konečně někoho, koho můžete obejmout a svěřit se mu, a vědět, že on vás miluje a vy jeho.

No a blíží se nám konec roku 2012. Příchází pomalu ale jistě nový rok 2013. Tak doufám, že bude dobrý a stane se mi v něm něco dobrého. :)

Chtěla bych všem popřát krásný zbytek roku. A samozřejmě dobrý start do roku nového. Já chci ještě napsat na silvestra článek se shrnutím.

Chci poděkovat všem! Ale hlavně mým Affkům!! Mám vás ráda :)

Vaše Ronnie :*


Scary Movie 5 Trailer

22. prosince 2012 v 8:38 | Ronnie |  Scary Movie 5 (2013)
Je zde oficiální triler k Filmu Scary Movie 5!
Hysterické výkřiky Jody (Ashley Tisdale) a Kendry (Erica Ash), plus super komické scény jejího manžela (Simon Rex) a spoustu nových složek (Gracie Whitton, Heather Locklear, Charlie Sheen a Lindsay Lohan). Těším se na film! Co vy??

Barneys New York Visit with Chris

22. prosince 2012 v 8:28 | Ronnie |  2012- Candids
Ashley byla spatřena ráno 20. prosince jak s Christopherem Frenchem vyřizuje ještě další vánoční nákupy na Barneys New York v Beverly Hills, CA.
S úsměvem Ashley odcházela k autu s Disney Electrict Holiday taškou. Že-by dárek pro Mikaylu?

Ashley a Chris byli viděny později téhož dne, tentokrát s mamkou Lisou a neteří Mikaylou při vyzvednutí výbavy na sníh v Burton Snowboards v západním Hollywood, CA.
Že-by dovolená na sněhu? :D

[20.12] Shopping with Christopher French at Barneys New York in Beverly Hills
[20.12] Shopping at Burton Snowboards with her niece, mom and Christopher French in WH

Blondie Girl Productions Holiday Party

22. prosince 2012 v 8:13 | Ronnie |  Apperance & Events 2012
V úterý 17. prosince večer se konal vánoční večírek Blondie Girl productions v podniku The Village a Ash s Jessicou měly i vánoční stromeček s ozdobami s logem firmy. Ashley pozvala své přátelé a kolegy jako např. Selenu Gomez, Robbieho Jonese z Hellcats a kolegy ze Scary Movie, Ericu Ash a Simona Rexe. Ash měla na sobě překrásné bílé minišaty, které lichotily její postavě.
I1qsqA7D kDGCxSS3 RwuemVNG CEtGw8r9 ZJUPT3cZ


Out and About in West Hollywood

19. prosince 2012 v 9:04 | Ronnie |  2012- Candids
Ashley byla 18. prosince s kafem v ruce v západním Hollywoodu v CA.
Později ještě nákupní horečka, kdy dokupovala poslední dárky s mamkou Lisou a neteří Mikaylou.

[18.12] Shopping with her mom and niece in West Hollywood
[18.12] Heading back home after shopping wit her mom

Ashley in “Rewind YouTube Style 2012”

19. prosince 2012 v 8:45 | Ronnie |  Hot News
naše Ashley se objevuje ve videu v čase 2:27

Nový rok už je skoro za rohem a YOUTUBE dal dohromady největší hudební pecky tohoto roku a nazval ho Rewind YouTube Style 2012.
V tomto videu se objevuje i Ashley Tisdale a to při jejím amaterském videu ke klipu Call My Maybe.

Takže Ashley Tisdale byla jsi oficiálně v roce 2012! :D

Sunday Night at The Grove

18. prosince 2012 v 9:37 | Ronnie |  2012- Candids
Poté co Ashley strávila celý nedělní den [16.prosince] v Disneylandu, byla později v noci viděna s Christopherem Frenchem.

Oblečený v jejích oblíbených Chloe botičky, které se shodují s dvojitým příslušenstvím Chanel (rukavice a taška), Tiz doprovázela svého ,,kamaráda", který využil prodejní sezóny a získal nový kávovar.
Christmas Shopping with Mama Lisa

17. prosince 2012 v 9:26 | Ronnie |  2012- Candids
Ve čtvrtek 13. prosince se Tizzy společně s mamkou Lisou vydali na vánoční nákupy (no mají ještě čas :D ) a navštívili obchody jako Planet Blue, Club Monaco a také Chanel. Ashley měla na sobě černé šaty a přes ně parku značky Free People. Druhá část fotek je když odcházeli z obchodu Fred Segal.

[13.12] Shopping in Beverly Hills with her mom
[13.12] Shopping at Fred Segal in Hollywood with her mom

“Meet Cute” Pilot Shooting

17. prosince 2012 v 9:14 | Ronnie |  Hot News
Nový projekct pro Ashleyinu společnost je na obzoru! Projekt jehož pilotní díl se má začít natáčet už příští týden má název Meet Cute a tématem mají být schůzky naslepo. Více bychom se měli dozvědět již brzy. Gratuluji Ashley k dalšímu projektu.

Whole Foods Grocery Run

17. prosince 2012 v 9:11 | Ronnie |  2012- Candids
Ráno 12. prosince 2012 Ashley vyrazila na nákup potravin do obchodu Whole Foods ve Studio City. V Los Anegels je zdá se pořád chladno a tak i Ashley raději zvolila kostkovaný červeno-černý kabátek.

Blondie Girl Productions Meetings

17. prosince 2012 v 8:55 | Ronnie |  2012- Candids
V úterý ráno 11. prosince byla Ashley zastižena ve své Victoria's Secret mikině při cestě na schůzku ohledně Blondie Girl productions. Později byla také viděna v lékárně Rite Aid, kde si kupovala nějaké léky, asi aby se pořádně vyléčila.

[11.12] Arriving at the Blondie Girl Productions office for meetings
[11.12] Leaving the Blondie Girl Productions office after meetings
[11.12] Stopping by the Rite Aid Pharmacy in LA

Planet Blue Sick Chick

16. prosince 2012 v 9:00 | Ronnie |  2012- Candids
Ash na svůj Twitter v pondělí psala, že je nemocná a není jí dobře, ale na nakupování vypadala poměrně zdravě! Nejprve se vydala na nákupy do Plane Blue a poté si ještě zajela do Starbucksu. Tak snad už je jí lépe;)

[10.12] Shopping at Planet Blue in Beverly Hills
[10.12] Arriving at Starbucks in Studio City
[10.12] Leaving Starbucks in Studio City

Kings Road Cafe Duo

16. prosince 2012 v 8:46 | Ronnie |  2012- Candids
Že by nový pár? V neděli odpoledne to před kavárnou Kings Road ve Studio City tak trochu vypadalo. Ashley si zašla na kafe s kamarádem Christopherem Frenchem a jejich loučení proběhlo ve znamení dlouhého objetí a nejen toho;) Mimochodem Chris je členem skupiny Boys Like Girls a s jedním jejich členem už Ashley v lednu také údajně randila poté co se rozešla se Scottem.