Vánoční týden :)

27. prosince 2012 v 10:54 | Ronnie |  Ronnie
Vítám všechny, kteří čtou tento článek. Co v tomto článku chci říct? Vlastně vůbec nic, jenom se chci ohlédnout za už skoro týdnem, kdy jsme oslavili nejkrásnější svátek v roce [aspoň teda pro někoho].

Vánoce pro každého znamenají něco jiného. Pro malé děti, to jsou dárky, pro někoho jiného čas klidu, který může strávit s rodinou.
Vzpoměla jsem si na dobu, když jsem byla hodně malá, a vždy u večeře jsem čekala, až zazvoní zvoneček a Ježíšek mi přenesl dárky. Tento rok mi právě toto připomělo jedno dítě, když jsem stála venku a čekala na babičku, a najednou se z nějakého domu ozval zvoneček a to dítě kříčelo: ,,Ježíšek taky byl! Jé to je dárků!''

Já tento rok dostala dárek, který jsem chtěla.Foťáček, abych mohla fotit. Chtěla jsem si na něj našetřit sama, ale když pro mě rodiče nic neměli, tak proč ne, aspoň jsem ušetřila. :)

Samozřejmě jsem dostala i jiné drobnosti, ale ty nestojí za řeč! :D

A co jste dostali k Vánocům vy? Pochlubte se mi :)


Jediné co mi ještě chybím je najít tu pravou lásku. Přála byych si mít konečně někoho, koho můžete obejmout a svěřit se mu, a vědět, že on vás miluje a vy jeho.

No a blíží se nám konec roku 2012. Příchází pomalu ale jistě nový rok 2013. Tak doufám, že bude dobrý a stane se mi v něm něco dobrého. :)

Chtěla bych všem popřát krásný zbytek roku. A samozřejmě dobrý start do roku nového. Já chci ještě napsat na silvestra článek se shrnutím.

Chci poděkovat všem! Ale hlavně mým Affkům!! Mám vás ráda :)

Vaše Ronnie :*
 


Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 28. prosince 2012 v 13:32 | Reagovat

wow super tyden ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama