Summary of 2012

2. ledna 2013 v 12:31 | Ronnie |  Points of Interest
Ohlédnutí za rokem 2012 a zdůraznění všech podstatných věcí, které se udály v Ashleyiném životě a to jak pracovním, tak soukromém.

1) Scary Movie 5 - A toto je číslo jedna! Ashleyin asi největší úspěch tento rok , ikdyž v kinech se objeví až ten příští. Jak Ashley sama řekla je na svůj výkon velmi pyšná a stálo jí to hodně práce a úsilí, tak snad film bude mít úspěch a vrátí Tizz zpět na výsluní.

2) Scott - I to sem bohužel patří, protože Scott byl součástí Ashleyina života po téměř 3 roky. I když se před rokem na chvíli rozešli, objevili se poté opět spolu navzdory spekulacím. Nyní se v listopadu rozešli znovu a zdá se, že nadobro. Podle zvěstí, které uvádím, že nejsou 100% pravdivé se říká, že Scott Ashley nejspíše podvedl a Ashley údajně svým přátelům řekla, že jí Scott ublížil a nesnáší ho za to. Bohužel kolik je na tom pravdy netuším a už teď to vypadá, že si Ash našla útěchu v náručí někoho jiného... [Christopher French]

3) Call Me Maybe video - Ashley se objevila ve videu nebo tedy parodii na tuto slavnou píseň společně s přáteli Sammy, Justinem Bieberem nebo Selenou Gomez, která byla nahrána na YouTube 18. února a způsobila díky slavným jménům rychlé šíření po internetu.

4) projekty - Tento rok byl pro Tizz bohatý hlavně na kampaně, když se stala ambasadorkou projektu na podporu léčení rakoviny PUMA´s Project Pink. Další kampaň jejíž se Tizz stala součástí byla pro firmu OP Ocean Pacific. Ta je zaměřena na prodej věcí na surfování a také plavek či obuvi a Ashley spolupracovala dokonce se svou kamarádkou Sarah Hyland.

5) Sons of Anarchy - Ashley se ve dvou epizodách tohoho seriálu vrátila na chvíli zpět na televizní obrazovky a za svůj herecký výkon sklidila úspěch nejen u diváků, ale i čísla sledovanosti vzrostla.

6) Ashley Tisdale si zahrála v jedné z epizod seriálu - "Rasing Hope" a nesla název - "Jimmy's Fake Girlfriend"

7) Ashley Tisdale nás přes Twitter informovala o natáčení nové komedie, bohužel není znám konkrétní název ani nic směrodatného

8) Ashley Tisdale na svém Twitteru pokořila další miliony a její aktuální stav se přehoupl přes 8 miliónu Followers

9) Ashley Tisdale propůjčí svůj hlas v dalším animovaném seriálu, který ponese název - "Sabrina: Tajemství dospívající čarodějnice". Premiéra se očekává na rok 2013

10) Necelé dva měsíce od natáčení filmu - "Scary Movie 5" s Ashley Tisdale se můžete podívat i na oficiální trailer a v roce 2013 se máme jednoznačně na co těšit!


 


Komentáře

1 Ashley Ashley | Web | 2. ledna 2013 v 14:16 | Reagovat

skvělý ;)

2 ☮Alča☮ ☮Alča☮ | Web | 2. ledna 2013 v 15:03 | Reagovat

Jé, máš krásný nový des, nádhera! :-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama