Interview with Chicaco Sun-Times

7. dubna 2013 v 9:15 | Ronnie |  Hot News
Ashley Tisdale nedávno poskytla rozhovor pro Chicago Sun-Times, kde hovořila o filmu Scary Movie 5 a jejích kolegách, vlastní produkční společnosti, novém filmu Left Behind a též o její hudební kariéře!
"My rozvíjíme reality show, napíšeme seriály a filmy," hovoří o své produkční spoločnosti Blondie Girl Productions. "Toto je moje jiná stránka."
"Je cool, že můžu přjít s nápadem, který chci udělat a vytvořit projekty pro moje přátelé, kteří v nich zazáří. Miluju být součástí celého tvořivého procesu," hovoří Ashley Tisdale, která pracuje na novém snowboardingovém filmu "Cloud 9" od Disney Channel.
Také si najdu čas i na hraní. Nyní si zahrála v "Scary Movie 5", hororové paródii s účastí Jerryho O´Connella, Kate Walsh, Heather Locklear, Molly Shannon a Sarah Hyland.
Byla na place, když Lindsay Lohan natáčela scény s Charliem Sheenem.
"Všechno bylo dobré," mluví Tisdale. "Všichni byli šťastní, že tam jsou. Znám Lindsay už dlouhý čas, ale už jsme jí dlouho neviděla. Charlie byl super milý a profesionální."

Film "Scary Movie 5" nebyl lehký. "Sem zvyklá dělat komedie," hovoří, "ale toto byl pravděpodobně jeden z nejtěších projektů, na kterých sem kdy pracovala. Je těžké parodovat filmy. Musíte to brát skutečně vážně. Byla sem ve středu filmu a natáčela sem tři měsíce v Atlantě. Herci prostě přišli- a já neměla ponětí kdo ne kdo. Jednoho dne vstoupil Mike Tyson. Bylo to jako, "Yeah, dnes jsem tu já." "Tyson hraje sám sebe v" 50 Shades of Grey "parodovat toto byla opravdu sranda."

Jáké filmy Ashley parodujete? "Já dělám "Black Swan", "Mama", "Inception", "Rise of Apes", a "Paranormal Activity". Moje postava vždycky hovoří, tam je něco v domě a můj filmový manžel, hrál ho Simon Rex, povídá "Ne, si příliš pověrčivá"."

Ashley Tisdale též hrála v TV seriálech "The Suite Life of Zack and Cody" a "Hellcats" a dabuje postavičku Candace v animovaném hitě "Phineas and Ferb".
"Děti chtějí stále se mnou mluvit o "High School Musical". Ale také o "Phineas and Ferb". Na Kids Choice Awards, mi Jon Stewart povídal: "Každý volný čas poslouchám tvůj hlas.''

"Můj následujíci projekt je "Left Behind" s Nicolasem Cageem," povídá. "Pracuju celý čas."
Také znovu myslí na nahrávání. "Lidi se mě neustále ptají, kdy přijdu s dalším albem, ale já dělám vždy jen jednu věc. Pro mě, mám být inspirovaná. Chystám se soustředit víc a víc na hudbu. Mám na ni zálusk."

Tisdale říká. "Dívám se na byznis jako na byznis. Když je den na konci, vracím se do svého normálního života. Jen si tak vyjdu s rodinou a přáeli. Chci být známá svou prací, a až potom něčím jiným."
 


Komentáře

1 markeet123 markeet123 | E-mail | Web | 8. dubna 2013 v 19:35 | Reagovat

Pěkné :-) ! Líbí se mi její názory :-D !! A doufám, že opravdu nějaké to CD bude :-) !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama