Ashley v seriálu Dva a půl chlapa?

6. srpna 2013 v 12:01 | Ronnie |  Hot News
Webový portál E! Online uveřejnil seznam možných kandidátek, které budou hrát roli Jenny Harper (dceru Charlieho Sheena) v televizním seriálu "Dva a půl chlapa". Spekuluje se o možném zapojení Ashley Tisdale v nové a zároveň desáté sérii po boku herců jakými jsou Jon Cryer, Ashton Kutcher a Angus T. Jones.

Mezitím E! News získal více informací o této nové postavě, která bude nelegitimní dcera Charlieho Harpera. 21 let, sexy, krásná a lesbička. Nová postava bude sdílet mnoho zvláštností se svým zesnulým otcem, včetně jeho lásky k ženám.

Předchozí zprávy uváději, že nová herečka, která bude hrát dceru Charlie si najde své pravidelné místo v nové sozóně, nicméně nyní tvrdí, že se bude postava objevovat v seriálu občas s možností trvalého účinkování. Tvůrci chtějí vidět, jak se integruje s herci před samotným začátkem natáčení.

Jméno této postavy je "JENNY". Zní vám to povědomě?
Ano, stejný název na skriptech nesla Ashley Tisdale 25.července, když měla namířeno do Warner Bros Studios v Los Angeles. (Článek).
Zřejmě se Ashley zúčastnila castingu na tuto roli.

Brzy budeme snad vědět, zda je tento závěr oficiální, nebo se jedná pouze o spekulace, ale ukazuje se více faktorů, které nám hrají do karet, jelikož Ashley začala sledovat na Twitteru Jona Cryeryiho, což je jedna z hlavních postav uvedeného seriálu.

UPDATE: Pokud si vzpomínáte, tak 25.července se Ashley Tisdale zúčastnila samotného castingu na roli Jenny v již avizovaném seriálu a já tu nyní pro Vás mám rozhodnutí, které fanoušky určitě nepotěší, jelikož Ashley tuto roli nezískala! Nelegitimní dceru Jenny, 21 let, sexy, krásná a k tomu lesbička si zahraje Amber Tamblyn, kterou můžet znát z filmů, jako například Dalších deset minut, Kruh a Sesterstvo putovních kalhot. Tímto je tato kapitola definitivně uzavřená a můžeme jen doufat, že se naskytne pro Ashley lepší příležitost k nové roli.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama