Červenec 2014

2014 Young Hollywood Awards

31. července 2014 v 8:40 | Ronnie |  Apperance & Events 2014
Ashley Tisdale se zúčastnila 27.července 2014 akce s názvem Young Hollywood Awards, která se konala v The Wiltern v Los Angeles. Jako doprovod sebou měla svého snoubence Chrise.

Ashley se rozhodla pro stříbrný vzhled ( V Label London šaty, Casadei botky a Jimmy Choo psaníčko) a elegantní rovný účes, který Ashley neskutečně sluší.
Na akci nám a všem fotografům Ashley zapózovala na modrém koberci a rozdávala úsměvy. Také rozdala rozhovory než vůbec samotná přehlídka začala.

Ashley také zapózovala se svojí kamarádkou Vanessou Hudgens a její mladší sestrou.

A další úžasnou novinkou byla výhra v kategorii "Social Media Superstar". Ashley byla velmi nadšená a s radostí převzala cenu, s kterou se v zákulisí radostně pyšnila.


Nejnavštěvovanější místa- Nine Zero One

23. července 2014 v 14:01 | Ronnie |  Dressed like Ashley
Bez pochyby jedno z Ashleyných nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst je kadečnický salon Nine Zero One, nebo když chcete 901. Tento přestyžný a luxusní salon, který navštěvuje nejedna hollywoodská star se nachází v západním Hollywoodu. Založily ho sestry Nikki a Capri Lee spolu s kamarádkou Riawna Capri. I když se tento luxusní salon specializuje i na svatební účesy, Ashley využívá jeho služeb velmi často a je pravděpodobné, že Ashley půjde k oltáři s ,,Nine Zero One účesem.''
Na oficiálním webu salonu najdete i pár fotografií Ashley :)


Nejnavštěvovanější místa- Runyon Canyon

23. července 2014 v 13:41 | Ronnie |  Top Places
Jediné outdoorové místo, které patří k oblíbeným místům naší Ashley. Jak již jsem už zmiňovala, k jejímu životu neodmyslitelně patří sport. Toto čarovné místo, na kterém máte výhled na celé Los Angeles jako na dlani, Ashley navštěvuje spolu s Chrisem, kamarádkami, a nebo klidně i sama. Na nenáročnou pěší turistiku je toto místo jako stvořené a Ashley toto místo zbožňuje.


Píseň [TAG]

15. července 2014 v 15:47 | Ronnie |  Tagy
TAG který je o písničkách :) jak to v TAGech chodí, vždy by se měli nominovat dva lidi, kteří tento TAG také sepíšou a pošlou vám pak odkaz :) na konci článku nominuji, ale budu moc ráda, když tento TAG udělají i jiní lidé a dají mi vědět o jejich písničkách :)

Not Like That

15. července 2014 v 9:19 | Ronnie |  Ash-Videography

Album: Headstrong
Režisér: Scoot Speer
Datum premiéry: 2.října 2007
Speciální host: Jennifer Tisdale

text písně:

Nejnavštěvovanější místa- Kavárny

15. července 2014 v 9:13 | Ronnie |  Top Places
Jak Ashley sama říká, je závislá na kávě. Nemusí být silná, výrazná- jen prostě jednoduše, musí být. Ashley navštěvovala a stále navštěvuje plno kaváren. Je jich opravdu dost. V minulosti navštěvovala síť kaváren Coffee Bean; potom měla Starbucks období. Také navštěvovala Priscillas Coffee, Tea and Gifts. Občas se také objeví s kelímkem od kavárny Urth Café nebo Aroma Coffe. Kaváren je ale u Ashley nespočet.
Její oblíbená káva je vanilkové trappé.

0.7 Before I Die

3. července 2014 v 11:30 | Ronnie |  Before I Die
[Mít červené vlasy]
Splněno!
---------------------------------------------------
[Jet na rodinnou dovolenou]
Splněno!
---------------------------------------------------
[Koukat na západ slunce]
Splněno!
---------------------------------------------------
[Mít práci snů]
---------------------------------------------------High School Musical 1

3. července 2014 v 10:53 | Ronnie |  High School Musical (2006-2008)
Muzikál ze střední
Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál
USA, 2006, 93 min
Režie: Kenny Ortega

Hrají:
Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Alyson Reed, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Olesya Rulin, Nick Whitaker, Allan Hyde, Chris Warren Jr., Ryne Sanborn, Bart Johnson, KayCee Stroh, Shawn Carter


Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu. Nakonec se jim - k nelibosti Sharpay Evansové a jejího bratra Ryana - podaří získat hlavní role. Sourozenci se rozhodnou udělat cokoli, aby zvrátili rozhodnutí profesorky Darbusové a role získali pro sebe. Do ruky jim hrají také obavy Troyova nejlepšího kamaráda a spoluhráče Chada, že kvůli zpívaní přestane trénovat na blížící se mistrovské utkání a snaha kapitánky družstva středoškolského vědomostního desetiboje Taylor McKessie získat do svého týmu chytrou Gabriellu. Oba jsou ochotni udělat cokoli, třeba se i spojit s Evansovými a vymyslet plán jak Troye a Gabriellu proti sobě poštvat. Navíc se Evansovým podaří přesvědčit profesorku Darbusovou, aby přeložila druhé kolo konkursu do stejného doby, kdy se bude konat mistrovský zápas i finále desetiboje. Je vůbec možné, aby se v takové situaci Troy s Gabrielledokázali usmířit, získat role v muzikálu a ještě pomoci kamarádům zvítězit v basketbalovém utkání i středoškolském vědomostním desetiboji?

Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film) Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film) Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film)

I stahuj I


Happy 29th Birthday Ashley!

3. července 2014 v 8:13 | Ronnie |  Hot News
* pro vysvětlení: Ashley měla narozeniny včera, jenže já místo abych článek vydala jsem ho schovala :)

Včera měla naše milovaná Ashley Tisdale své 29.narozeniny.
Nemůžu uvěřit jak to strašně letí :) před rokem každej ani nedýchal a čekal až se objeví 1.fotka z její oslavy a už je tomu opět rok.
A nyní dychtivě očekáváme to samé :)

Takže vše nejlepší Ashley. Mnoho úspěchů do dalších let a zůstaň taková jaká jsi :)0.6 Before I Die

1. července 2014 v 9:37 | Ronnie |  Before I Die
[Nosit jeho příjmení]
----------------------------------------------------------
[vzít si lásku svého života]
----------------------------------------------------------
[Mít dítě]
----------------------------------------------------------