High School Musical 1

3. července 2014 v 10:53 | Ronnie |  High School Musical (2006-2008)
Muzikál ze střední
Komedie / Drama / Rodinný / Muzikál
USA, 2006, 93 min
Režie: Kenny Ortega

Hrají:
Zac Efron, Vanessa Anne Hudgens, Corbin Bleu, Ashley Tisdale, Alyson Reed, Lucas Grabeel, Monique Coleman, Olesya Rulin, Nick Whitaker, Allan Hyde, Chris Warren Jr., Ryne Sanborn, Bart Johnson, KayCee Stroh, Shawn Carter


Přestože jsou přesvědčeni, že už se znovu neuvidí, protože každý žije v jiné části USA, vymění si telefonní čísla. Krátce poté je však Gabriellina matka vedením své firmy přeložena do Albuquerque v Novém Mexiku a Gabriela shodou okolností začne chodit do stejné střední školy, kde studuje i Troy. Samozřejmě se potkají, ale jejich setkání se stane počátkem řady nečekaných komplikací, zejména, když se poněkud nesměle zúčastní konkursu na role v chystaném školním muzikálu. Nakonec se jim - k nelibosti Sharpay Evansové a jejího bratra Ryana - podaří získat hlavní role. Sourozenci se rozhodnou udělat cokoli, aby zvrátili rozhodnutí profesorky Darbusové a role získali pro sebe. Do ruky jim hrají také obavy Troyova nejlepšího kamaráda a spoluhráče Chada, že kvůli zpívaní přestane trénovat na blížící se mistrovské utkání a snaha kapitánky družstva středoškolského vědomostního desetiboje Taylor McKessie získat do svého týmu chytrou Gabriellu. Oba jsou ochotni udělat cokoli, třeba se i spojit s Evansovými a vymyslet plán jak Troye a Gabriellu proti sobě poštvat. Navíc se Evansovým podaří přesvědčit profesorku Darbusovou, aby přeložila druhé kolo konkursu do stejného doby, kdy se bude konat mistrovský zápas i finále desetiboje. Je vůbec možné, aby se v takové situaci Troy s Gabrielledokázali usmířit, získat role v muzikálu a ještě pomoci kamarádům zvítězit v basketbalovém utkání i středoškolském vědomostním desetiboji?

Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film) Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film) Poster k filmu Muzikál ze střední (TV film)

I stahuj I

 


Komentáře

1 Alyson Alyson | Web | 3. července 2014 v 11:08 | Reagovat

1 byla perfektní :) ale nejvíc se mě líbila asi 3 :) ted nwm je to prostě perfektní film :) a písničky dokonalé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama