Apperance & Events 2014

Brooks Brothers Celebrates the Holidays with St. Jude and Town & Country

22. prosince 2014 v 8:54 | Ronnie
Ashley se zúčastnila v sobotu 13.prosince akce Brooks Brothers Celebrates the Holidays with St. Jude and Town & Country, kter áse konala v Beverly Hills.
Ashley byla v doprovodu svého manžela Chrise. Tato akce byla charitativní, takže Ashley pomáhala spolu s dalšími celebritami dobré věci.

REVOLVE Pop-Up Launch Party

7. listopadu 2014 v 8:08 | Ronnie
Naše Ashley se zúčastnila 4.listopadu 2014 v noci akce REVOLVE Pop-Up Launch Party, která se konala v The Grove v západním Hollywoodu.
Tizzy doprovázel její přítel-spolumajitel Nikki Lee, make-up umělec Jadene Munsonem a kadeřník Florido.

Virgin America Dallas Love Field Launch Celebration

15. října 2014 v 9:01 | Ronnie
Ashley se zúčastnila v pondělí 13.října 2014 Virgin America Dallas Love Field Launch Celebration
v House of Blue v Dallasu. Tizz doprovázel její manžel Chris. Ashley vyšla na červený koberec ve sportovních neformálních jersey šatech.
Zapózovala s několika hosty, např: s Jamie Chung, Kellan Lutz, Sir Richard Branson a další

The Walking Dead Season 5 Premiere

13. října 2014 v 6:26 | Ronnie
Ashley Tisdale nemohla chybět na premiéře filmu The Walking Dead Season 5, která se konala 2.října 2014 v noci v Universal CityWalk v Universal City CA. Ashley zde odprezentovala svojí novou levandulovo-blonďatou barvu vlasů a rockový outfit.
Tizz zde byla se svým manželem Chrisem kde se na červeném koberci spolu fotili a na after party se fotili spolu se zombie.


Velvet X and St. Jude Join The Fight Charity Tee Launch Event

5. září 2014 v 20:41 | Ronnie
Ashley se zůčastnila 27. srpna 2014 akce proti rakovině a na podporu nemocnice St. Jude Join výzkumné nemocnice v Malibu v Kalifornii.
Akce se zúčastnili a další celebrity a snaží se podpořit výzkum proti rakovině.

Heathers: The Musical

11. srpna 2014 v 9:23 | Ronnie
Při návštěvě New Yorku Ashley a Chris přijali 1.sprna pozvání do divadla na New World Stages na divadelní hru Heathers: The Musical. Po dvou a půl hoodinové šou, která byla podle Ashle naprosto úžasná, byl pár pozván do zákulisí. Ashley si tak připomněla své začátky Broadwai.

2014 Young Hollywood Awards

31. července 2014 v 8:40 | Ronnie
Ashley Tisdale se zúčastnila 27.července 2014 akce s názvem Young Hollywood Awards, která se konala v The Wiltern v Los Angeles. Jako doprovod sebou měla svého snoubence Chrise.

Ashley se rozhodla pro stříbrný vzhled ( V Label London šaty, Casadei botky a Jimmy Choo psaníčko) a elegantní rovný účes, který Ashley neskutečně sluší.
Na akci nám a všem fotografům Ashley zapózovala na modrém koberci a rozdávala úsměvy. Také rozdala rozhovory než vůbec samotná přehlídka začala.

Ashley také zapózovala se svojí kamarádkou Vanessou Hudgens a její mladší sestrou.

A další úžasnou novinkou byla výhra v kategorii "Social Media Superstar". Ashley byla velmi nadšená a s radostí převzala cenu, s kterou se v zákulisí radostně pyšnila.
 
 

Reklama