Boyfriend

Scoot Speer nebo Chris French?

14. srpna 2014 v 18:25 | Ronnie

Tak mě teď napadla zajímavá otázka na Vás :)
Sama nevím a nemůžu se rozhodnout. Máte raději Chrise, nebo jste měli radši Scoota?

Když se podíváte na fotky jak se Scootem nebo s Chrisem. Můžeme vidět, že Ashley byla s oběma velmi šťastná.

Scoot je pro mě sympaťák na celé čáře :) prostě už ten vzhled říká to, že by Ashley v životě fyzicky neublížil. Já si vždycky myslela, že nakonec skončí spolu. Vezmou se, budou mít děti. Prostě vysněné přání asi každé holky :) ale bohužel chyba. Nevíme co se stalo, ale během natáčení Scary Movie 5 se spolu rozešli. Velká škoda. Scoot mi k Ashley strašně moc seděl :)

Ale teď je tu Chris. Který Ashley miluje asi ještě více než Scoot. Soudí o tom i zásnubní prsten, který Ashley nosí na prsteníčku :) Scoot se k tomuto kroku neodhodlal a Chris požádal Ashley o ruku už před rokem a pořád vypadají zamilovaně.

Já jim to moc moc přeju. Abych řekla pravdu, ze začátku jsem Chrise neměla moc ráda. Odrazovalo mě jeho tetování, které je na mě až moc přehnané, a pořád jsem doufala, že se Ashley a Scoot dají zase dohromady a Chris je další Ashleyin románek.

Ale nakonec vše dopadlo tak jak dopadlo. Já jsem si Chrise zamilovala, protože miluje naší Ashley a Ashley je s ním neskutečně šťastná :) co víc si přát že?

Takže se ptám Chris nebo Scoot :)
a bereme na potaz, že nevíme co si Scoot a Ashley udělali a do jejich soukromí ani s Chrisem nevidíme :)

Chris French

14. srpna 2014 v 7:56 | Ronnie

Scoot Speer

11. srpna 2014 v 9:41 | Ronnie

Martin Johnson

8. srpna 2014 v 9:29 | Ronnie

Jared Murillo

7. srpna 2014 v 11:09 | Ronnie
 
 

Reklama