Hot News

“Shark After Dark” Appearance [VIDEO]

31. srpna 2014 v 20:02 | Ronnie
Ashley byla zvláštním hostem v tv pořadu Shark After Dark 13.srpna 2014 na Discovery Channel.
Nyní je k dispozici záznam z pořadu s naší Ashley :)
Ashley zde povídá o vášni pro žraloky, žraločí filmy, potápění se žraloky a vše co se kolem žraloků točí.

 

“Shark After Dark”

11. srpna 2014 v 9:01 | Ronnie
Díky stránce deadline.com víme, že Ashley byla pozvaná jako speciální hostdo talk show Shark After Dark (žralok po setmění) na Discovery Channel, protože v něděli 10.8.2014 začal žraločí týden. Ashley se v této show, kterou moderuje Josh Wolf připojí k Mattovi Walsh, Chelsea Handler, Jakeovi Johnson, Damonovi Wayans a daším celebritám.

Šou bude vedená formou Q&A, kdy fanoušci pokládají otázky. A protože je Ashley velký žraločí fanoušek, lepšího hosta pozvat nemohli :)

Happy 29th Birthday Ashley!

3. července 2014 v 8:13 | Ronnie
* pro vysvětlení: Ashley měla narozeniny včera, jenže já místo abych článek vydala jsem ho schovala :)

Včera měla naše milovaná Ashley Tisdale své 29.narozeniny.
Nemůžu uvěřit jak to strašně letí :) před rokem každej ani nedýchal a čekal až se objeví 1.fotka z její oslavy a už je tomu opět rok.
A nyní dychtivě očekáváme to samé :)

Takže vše nejlepší Ashley. Mnoho úspěchů do dalších let a zůstaň taková jaká jsi :)


Facebook Live Event Chat & Inner Circle Videos

15. srpna 2013 v 8:40 | Ronnie
Ve čtvrtek 8.srpna běžela na televizní stanici E! show s názvem (E! Special): 'Vanessa & Ashley: Inner Circle' a vy máte jedinečnou příležitost se na tento díl v níže příloženém videu podívat. Už od prvních chvil nám je jasné, že o zábavu nebude nouze a kromě nových informací, které se o obou herečkách dozvíte se můžete podívat i na nikým neviděná home videa.

Texting & Driving… It Can Wait [Video]

15. srpna 2013 v 8:33 | Ronnie
Ashley Tisdale v červenci připojila ke kampani s názvem "Texting & Driving... It Can Wait". Ve zkratce je tato kampaň zaměřená na SMSkování za volantem, které mnohdy končí tragicky a právě společným heslem je, že psaní zpráv za volantem může počkat! Samotná Ashley dala slib na oficiální stránce, že nebude nikdy SMSkovat za volantem a k dnešnímu dni se můžete podívat i na promo video, které k této příležitosti natočila.

Ashley v seriálu Dva a půl chlapa?

6. srpna 2013 v 12:01 | Ronnie
Webový portál E! Online uveřejnil seznam možných kandidátek, které budou hrát roli Jenny Harper (dceru Charlieho Sheena) v televizním seriálu "Dva a půl chlapa". Spekuluje se o možném zapojení Ashley Tisdale v nové a zároveň desáté sérii po boku herců jakými jsou Jon Cryer, Ashton Kutcher a Angus T. Jones.

Mezitím E! News získal více informací o této nové postavě, která bude nelegitimní dcera Charlieho Harpera. 21 let, sexy, krásná a lesbička. Nová postava bude sdílet mnoho zvláštností se svým zesnulým otcem, včetně jeho lásky k ženám.

Předchozí zprávy uváději, že nová herečka, která bude hrát dceru Charlie si najde své pravidelné místo v nové sozóně, nicméně nyní tvrdí, že se bude postava objevovat v seriálu občas s možností trvalého účinkování. Tvůrci chtějí vidět, jak se integruje s herci před samotným začátkem natáčení.

Jméno této postavy je "JENNY". Zní vám to povědomě?
Ano, stejný název na skriptech nesla Ashley Tisdale 25.července, když měla namířeno do Warner Bros Studios v Los Angeles. (Článek).
Zřejmě se Ashley zúčastnila castingu na tuto roli.

Brzy budeme snad vědět, zda je tento závěr oficiální, nebo se jedná pouze o spekulace, ale ukazuje se více faktorů, které nám hrají do karet, jelikož Ashley začala sledovat na Twitteru Jona Cryeryiho, což je jedna z hlavních postav uvedeného seriálu.

UPDATE: Pokud si vzpomínáte, tak 25.července se Ashley Tisdale zúčastnila samotného castingu na roli Jenny v již avizovaném seriálu a já tu nyní pro Vás mám rozhodnutí, které fanoušky určitě nepotěší, jelikož Ashley tuto roli nezískala! Nelegitimní dceru Jenny, 21 let, sexy, krásná a k tomu lesbička si zahraje Amber Tamblyn, kterou můžet znát z filmů, jako například Dalších deset minut, Kruh a Sesterstvo putovních kalhot. Tímto je tato kapitola definitivně uzavřená a můžeme jen doufat, že se naskytne pro Ashley lepší příležitost k nové roli.

Happy 28th Birthday Ashley!

3. července 2013 v 10:06 | Ronnie
Blog mi včera nějak článek nezveřejnil :(
Takže jsem ho teď upravila, a dodatečně přeji Ashley vše nejlepší!!! :)

Právě včera, (2.července 2013) oslavila naše známá herečka, zpěvačka, modelka a producentka Ashley Michelle Tisdale 28 let!
Přeji jí dodatečně hodně zdraví, šťěstí, plno lásky a spoustu dalších a dalších úspěchů než doteď , jak z herecké, pěvecké a další kariéry. Také jí přeji ještě více úspěchů v tomto roce, a doufám, že nás tento rok překvapí v pořadí již 3 albem!
Ashley Tisdale se stala velice úspěšnou, díky roli Sharpay v sérii High School Musical.Nedávno dotočila suprový megafilm Scary Movie 5 a nazpívala již dvě alba s názvem Headstrong (2007) a Guilty Pleasure (2009).
Ashley Tisdale oslavila své narozeniny v Malibu, kde oslavuje své narozeniny s nejbližšími přáteli každý rok.
Doufám, že si Ashley Tisdale své narozeniny pořádně užila.

Ashley Tisdale má strach o svůj život!

4. června 2013 v 10:54 | Ronnie
Podle ověřených informací, Ashley Tisdale podala žádost na soud o soudní zákaz přiblížení Nicholase Fiore k ní samotné. Nicholas je Ashley posedlý. Od roku 2012 zveřejňoval na svém Twitteru různé zprávy, ve kterých nechutnými slovy popisoval lásku k Ashley. Zveřejnil jich okolo 18 000. Ashley prozradila, že jí fanoušek pronásledoval a dokonce jí vyhrožoval, že zabije ji a její přátele.
Strach Ashley donutil konat. Soud Ashley vyhověl a vydal soudní zákaz přiblížení se na Nicholase na 100m od Ashley (ta soud žádala o 5 000m) kdekoliv a kdykoliv.
Ashley označila Nicholase za nebezpečného a dokonca se už dvakrát objevil v jejím domě!
Naštěstí se objevila zpráva, že Nicholas Fiore byl v pátek 31.května 2013 zatknut ve svém domě z důvodu porušení soudního zákazu a momentálně je ve vazbě.

Zach Sobiech “Clouds” Celebrity Music Video

7. května 2013 v 19:08 | Ronnie
Naše drahá Ashley Tisdale nedávno přistoupila na podílení se videa na podporu nemocného Zacha Sobiecha.
Možná se ptáte kdo je Zach Sobiech?

Tento 17-letý kluk trpý vzácnou formou rakoviny kostí, která bere život skoro všem, kdo tuto formu rakoviny mají. Zachovi podle doktorů zbývají poslední měsíce života. A tak se Zach obrátil k hudbě. Jeho písní "Clouds" se snaží rozšířil poselství o této nemoci a chce aby o ní bylo slyšet po celé zemi. Také doufá, že zvýší naděje pro nalezení léku.

Takže já toto poselství posílám dál!!!!

Přípravy na Scary Movie 5

22. dubna 2013 v 19:50 | Ronnie
Ashley nezapoměla ani na svůj Facebook, kam přidala pár nových osobných fotografií, jak se připravuje na premiéru dlouho očekávaného filmu Scary Movie 5. Na fotografiích můžete vidět, že jí s vlasy pomáhala její matka a mnoho dalších stylistů. Dokonce i Maui byla připravená na premiéru!

• Tonight's the night, Tizzies!! Tweet w/ me at 4pm PT using #ScaryMovie5 as I get ready for the red carpet!
• Pre-Twitter Party and Scary Movie 5 premiere! Nails are wet so Mom is helping me get ready! See you on the red carpet... ;)

• #RockStarStiletto Nails... can you guess what color?? ;) #ScaryMovie5 Premiere!

• Nails done, hair done, everything diddd! Scary Movie 5 premiere time, who's ready to see the finished look? ;)
Acdsguws Aduu299s Adpewz1i Abulfulv

Big Morning Buzz

16. dubna 2013 v 10:18 | Ronnie
Jak už víme, Ashley Tisdale se nacházela v New Yorku, kde propagovala film Scary Movie 5. V pondělí 8.dubna přijala účasť v show Big Morning Buzz televize VH1, kde moderátorce Carrie Keagan poskytla rozhovor. Ashley hovořila o SM5, také o úspěchu videa "Call Me Maybe" a dokonce si zahrála také zábavnou hru "Wheels of Which".

Interview with Chicaco Sun-Times

7. dubna 2013 v 9:15 | Ronnie
Ashley Tisdale nedávno poskytla rozhovor pro Chicago Sun-Times, kde hovořila o filmu Scary Movie 5 a jejích kolegách, vlastní produkční společnosti, novém filmu Left Behind a též o její hudební kariéře!
"My rozvíjíme reality show, napíšeme seriály a filmy," hovoří o své produkční spoločnosti Blondie Girl Productions. "Toto je moje jiná stránka."
"Je cool, že můžu přjít s nápadem, který chci udělat a vytvořit projekty pro moje přátelé, kteří v nich zazáří. Miluju být součástí celého tvořivého procesu," hovoří Ashley Tisdale, která pracuje na novém snowboardingovém filmu "Cloud 9" od Disney Channel.
Také si najdu čas i na hraní. Nyní si zahrála v "Scary Movie 5", hororové paródii s účastí Jerryho O´Connella, Kate Walsh, Heather Locklear, Molly Shannon a Sarah Hyland.
Byla na place, když Lindsay Lohan natáčela scény s Charliem Sheenem.
"Všechno bylo dobré," mluví Tisdale. "Všichni byli šťastní, že tam jsou. Znám Lindsay už dlouhý čas, ale už jsme jí dlouho neviděla. Charlie byl super milý a profesionální."

Film "Scary Movie 5" nebyl lehký. "Sem zvyklá dělat komedie," hovoří, "ale toto byl pravděpodobně jeden z nejtěších projektů, na kterých sem kdy pracovala. Je těžké parodovat filmy. Musíte to brát skutečně vážně. Byla sem ve středu filmu a natáčela sem tři měsíce v Atlantě. Herci prostě přišli- a já neměla ponětí kdo ne kdo. Jednoho dne vstoupil Mike Tyson. Bylo to jako, "Yeah, dnes jsem tu já." "Tyson hraje sám sebe v" 50 Shades of Grey "parodovat toto byla opravdu sranda."

Jáké filmy Ashley parodujete? "Já dělám "Black Swan", "Mama", "Inception", "Rise of Apes", a "Paranormal Activity". Moje postava vždycky hovoří, tam je něco v domě a můj filmový manžel, hrál ho Simon Rex, povídá "Ne, si příliš pověrčivá"."

Ashley Tisdale též hrála v TV seriálech "The Suite Life of Zack and Cody" a "Hellcats" a dabuje postavičku Candace v animovaném hitě "Phineas and Ferb".
"Děti chtějí stále se mnou mluvit o "High School Musical". Ale také o "Phineas and Ferb". Na Kids Choice Awards, mi Jon Stewart povídal: "Každý volný čas poslouchám tvůj hlas.''

"Můj následujíci projekt je "Left Behind" s Nicolasem Cageem," povídá. "Pracuju celý čas."
Také znovu myslí na nahrávání. "Lidi se mě neustále ptají, kdy přijdu s dalším albem, ale já dělám vždy jen jednu věc. Pro mě, mám být inspirovaná. Chystám se soustředit víc a víc na hudbu. Mám na ni zálusk."

Tisdale říká. "Dívám se na byznis jako na byznis. Když je den na konci, vracím se do svého normálního života. Jen si tak vyjdu s rodinou a přáeli. Chci být známá svou prací, a až potom něčím jiným."

El Gringo Loco con Ashley Tisdale

6. dubna 2013 v 19:18 | Ronnie
O tom, že má Ashley smysl pro humor nemusíme pochybovat a důkazem nám může být vložené video, kde vystoupila jako speciální host 2.sezóny show - "Gringo Loco", která funguje pod záštitou herce Simona Rexe, který si zahrál Ashleyina manžela ve filmu - "Scary Movie 5". Jak můžete vidět simulovaná je partnerská hádka a to dokonce ve Španělštině!

Video určitě stojí za shlédnutí, je velmi vtipné a to až tak, že v některých částech se smála i Ashley, no ale zvládla to perfektně!!!

Nylon Guys May 2013

6. dubna 2013 v 19:10 | Ronnie
Objevili se scany z magazinu - "Nylon Guys" pro který Ashley Tisdale v rámci propagace filmu - "Scary Movie 5" nafotila nový photoshoot. K jsem našla fotografii v HQ kvalitě, ale také scan z časopisu.

Adnhlcqy Adczq0c6 Adgvrvcs

2013 Shorty Awards Nominations

10. ledna 2013 v 9:16 | Ronnie
A je to tu! Jako každý rok, tak i tento je tu opět hlasování na Shorty Awards 2013.

Za Ashley Tisdale můžete hlasovat pomocí twitteru --ZDE--


Ashley in “Rewind YouTube Style 2012”

19. prosince 2012 v 8:45 | Ronnie
naše Ashley se objevuje ve videu v čase 2:27

Nový rok už je skoro za rohem a YOUTUBE dal dohromady největší hudební pecky tohoto roku a nazval ho Rewind YouTube Style 2012.
V tomto videu se objevuje i Ashley Tisdale a to při jejím amaterském videu ke klipu Call My Maybe.

Takže Ashley Tisdale byla jsi oficiálně v roce 2012! :D

“Meet Cute” Pilot Shooting

17. prosince 2012 v 9:14 | Ronnie
Nový projekct pro Ashleyinu společnost je na obzoru! Projekt jehož pilotní díl se má začít natáčet už příští týden má název Meet Cute a tématem mají být schůzky naslepo. Více bychom se měli dozvědět již brzy. Gratuluji Ashley k dalšímu projektu.

Best Dressed Celebs of the Week

27. listopadu 2012 v 17:41 | Ronnie
Stránka Teen.com uspořádala anketu 10 nejkrásnějších oblečení týdne.V anketě se objevují celebrity, jako: Scarlett Johanson, Katy Perry, Taylor Swift, Jessica Biel, Jennifer Lawrence a samozřejmě mezi nimi nesmí chybět také Ashley Tisdale, která soutěží díky svému outfitu na Americam Music Awards - After Party 2012.

HLASUJTE ZA ASHLEY TISDALE!

Portrait Magazine : Top 30 Under 30 2012

29. října 2012 v 14:21 | Ronnie
Jako každý rok, tak teď také časopis Portrait Magazine vyhlásil anketu "Top 30 Under 30 2012", což znamená Top 30 lidí pod 30 let. Nyní máme možnost hlasovat v této anketě, ve které je více jak stovka známých osobností jako například Rihanna, Mila Kunis a nebo například Avril Lavigne. Též tam najdeme také Ashley Tisdale, která je momentálně na 2. místě 14% s 23 323 hlasi. Hlasujte za Ashley a pomožte jí získat prvenství v této prestižní anketě!
Stačí kliknout na odkaz a vyplnit políčko s jménem a opsat dvě slova!

HLASUJTE ZA ASHLEY

Ashley Martinez píše píseň pro Ashley.

29. října 2012 v 13:30 | Ronnie

Zpěvačka a textařka Ashley Martinez se nedávno na svém Twitteru pochlubila, že napsala píseň pro Ashley Tisdale. Jak už víme, Ash nám slíbila, že se dočkáme třetího alba. Je skvělé vědět, že přípravy jsou v plném proudu.
Twitter (Ashley Martinez): "Právě sem dopsala píseň pro Ashley Tisdale. Doufám, že se jí bude líbit. A když ne, snažila sem se co nejvíc!"

Just Jared Young Hollywood Halloween Party

29. října 2012 v 12:19 | Ronnie
Určitě víte, že Ashley minulý rok uspořádala Halloweenskou párty pro svoje přátelé. Tento rok je to však jiné, a to z toho důvodu, že pochopitelně něměla čas pripravit všechno tak, aby to bylo dokonalé. Proto se rozhodla přijmout pozvaní na párty, kterúou uspořádá webová stránka Just Jared, 27.října.
,,Just Jared bude hostit plno mladých Hollywoodských lidí v Siren@Orange. Mezi očekávanými hostmi jsou Emma Roberts, Ashley Benson, Chord Overstreet, Brittany Snow, AJ a Aly Michalka, Colton Haynes, Debby Ryan, Jaime King, Daren Kagasoff, Ashley Tisdale a mnohý jiných. Hosté se můžou tešit na Neuro nápoje a párty ve stylu Alenky v říši divů.

New BGP Project: “Mr. Right”

29. října 2012 v 11:17 | Ronnie
Společnost Blodnie Girl Production, kterou vlastní Ashley Tisdale spolu se svojou sestrou Jenny a kamarádkou Jessicou Rhodos má nový projekt. Po ohlásení projeku Cloud 9, ve kterém se Ashley Tisdale nepředvede jen jako producentka, ale také jako režisérka, naskytla se totiž možnosť produkovat nový film pod názvem "Mr. Right". Momentálně se hledají herci.

8 Million Followers on Twitter!

9. října 2012 v 18:28 | Ronnie
V pátek večer (28. září), Tis dosáhla na Twitteru 8.000.000 následovníků! Věřily by jste tomu?!

Sledujte @ AshleyTisdale na Twitteru!

Ashley Tisdale - No princess

31. srpna 2012 v 9:09 | Ronnie

Tak mám pro Vás informaci!
Včera jsem si projížděla youtube a poslochala písničky od Ashley, a narazila jsem na písničku, kterou jsem od ní ještě nikdy neslyšela. Jmenuje se No princess.
Plno lidí si myslí, že jí zpívá Rihanna, ale už podle začátku, to Rihannin hlas není.

Nikde není ale stoprocentně jisté, že je to Ashley. Možná je to nevydaná píseň k albu Headstrog z roku 2007.

Ale mě se velice líbí, takže už jí mám staženou. Poslechněte si jí.
Napiště mi, jestli si myslíte, že je to Ashley nebo ne!

[DOWNLOAD] ASHLEY TISDALE - "NO PRINCESS"

Top 10 Famous Couples Kissing in Public

19. července 2012 v 13:50 | Ronnie
Stránka Teen.com udělala seznam deseti slavných párů, kteří se líbají na veřejnosti na den polibku který je 6.července. Ashley a Scott se umístili na 1.místě ;) Super!!!!

1.Ashley Tisdale and Scott Speer
2.Channing Tatum and Jenna Dewan
3. Sarah Hyland and Matt Prokop
4. Khloe Kardashian and Lamar Odom
5. Justin Bieber and Selena Gomez
6. Emma Stone and Andrew Garfield
7. Lucy Hale and Chris Zylka
8. Ian Somerhalder and Nina Dobrev
9.Vanessa Hudgens and Austin Butler
10. Miley Cyrus and Liam Hemsworth
 
 

Reklama