Hot News

Step Up Revolution LA Premiere

13. července 2012 v 9:02 | Ronnie
7.července se konala premiéra filmu Step Up Revolution v Amstrdamu. V úterý 17.července se bude konat další premiéra tohoto filmu, a to tentokrát v Grauman's Chinese Theatre v Hollywoodu a Ashley Tisdale bude, samozřejmě, tam!

premiéra ,,step up revolution,, v Amsterdamu!!

8. července 2012 v 19:13 | Ronnie
Díky jednomu z fanoušků z Twitteru máme k dispozici první fotografii Ashley Tisdale se Scottem Speerem z premiéry filmu Step Up Revolution, která se konala v sobotu 7.ledna v Amsterdamu. Jak můžete vidět, Ashley si vzala šaty, které dostala od fanoušků a stránky AshleyTisdale.org k narozeninám!


imagebam.com

Beachy Birthday Girl [Video]

4. července 2012 v 9:33 | Ronnie
K dispozícii máme video z oslavy 27. narozenin Ashley která se konala na pláži v Kia Beach House v Malibu. Ve videu můžete vidět jak na pláž přichází Ashley se Scottem, potom její najlepší kamarádka Vanessa Hudgens se svým přítelem Austinem. Chvilku vidíme i na pláž a nakonec odchází Selena Gomez.
Ashley nás také prostřednictvím Twitteru informovala, že dnes odlítá do Iowy! Více podrobností zatím nemáme.
Twitter: "Mířim do Iowy na 4.července

Cameo Scar Tissue Dress!

3. července 2012 v 12:30 | Ronnie
Už víme, že Ashley včera oslavila svoje 27. narozeniny a také víme, že dostala jako dárek šaty od stránky AshleyTisdale.org z Planet Blue. A konečně si je můžeme prohlédnout. Jmenují se Scar Tissue od značky Cameo a stojí 165.00 dolarů. Jsou krásné. Doufejme, že se v nich Ashley ukáže!
Podívat se na ně můžete zde:

Interview with People

3. července 2012 v 10:33 | Ronnie
Ashley poskytla 18.června na premiéře "Miss Advised" rozhovor pro magazín PEOPLE, ve kterém hovoří o svém vztahu se Scottem Speerem, s kterým se v prosinci 2011 na krátkou dobu rozešla.
Už jsou ale zase spolu a tady jsou rady jak si udržet dobrý vztah:
"Komunikace je klíčová," řekla Ashley pro PEOPLE, když se jí zeptali, jak to dělá, že jí vztah klape. "Jsme v showbiznisu, stále cestujeme a děláme něco jiného. Takže si myslím, že komunikace je základem toho všeho."
Tisdale- která oslavila premiéru "Miss Advised" sponzorovanou od Sole Society je zároveň spoluexkluzivní producentka - se rozplývala a byla nadšená, že mohla mit Scotta Speera při sobě, který jí podporoval na akci.
"Scott ještě tento seriál neviděl," řekla. "Uvidí ho dnes, jako všichnii ostatní."

"On Air with Ryan Seacrest" Interview [AUDIO]

3. července 2012 v 9:50 | Ronnie
Ashley Tisdale se v pondělí 18.června spojila telefonicky s rádiem 103.5 KISS FM, kde moderátorovi Ryanovi Seacrest poskytla rozhovor. Ashley se rozpovídala hlavně o projektu "Miss Advised", který od její společnosti Blondie Girl Productions koupil BRAVO a rozhodl se tento televizní seriál vysílst. Dále hovoří o svém účese, připravovaných projektech a o písničce "Call Me Maybe" od Carly Rae Jepsen.


O "Miss Advised":
"Měla sem svojí vlastní společnost Blondie Girl Production už 5 let. Ale toto je poprvé kdy je ve vysílání, takže je to vzrušující. Jeden z nich je publicista, Julia Allison je jedna z odhadovacích odborníků a Amy Laurent druhá. Emily Morse je rozhlasová moderátorka. Takto všichni dělají různé věci.
O připravovaných projektech:
"Právě sem v polovině natáčení "Sons of Anarchy" a potom budu hrát hlavní postavu v "Scary Movie 5". Takže je to celkem rušné léto, sem přímo nadšená."

O "Call Me Maybe":
"Je to šíleně dobrá píseň, ... prostě vás naladí na dobrou náladu."

HAPPY BIRTHDAY- Ashley Tisdale!!!

2. července 2012 v 18:33 | Ronnie
Ashley Tisdale dnes 2. června oslavuje svoje 27. narozeniny a já a všichni její fanoušci jí chceme popřát všechno nej, nej, nej, nejvíc zdraví, štěstí, mnoho lásky a úspěchů jak v osobním životě, tak v kariéře.

Doufám, že to Ashley v následujících dnech oslaví se svými příbuznými a přáteli a my z toho budeme mít alespoň ůžasné fotografie! Zatím je k dispozici pouze video od Ashley, v kterém děkuje fanouškům.
Stránka AshleyTisdale.org si pro Ashley k narozeninám připravila také krásný dárek a to v podobě šatů z jejího oblíbeného obchodu Planet Blue. Šaty si Ashley vyzvedla a s poděkováním přiznala, že se jí šaty nesmírně líbí. Tak doufám, že se objeví fotka šatů! :)

Ashley Tisdale got Punk'd... again!

2. července 2012 v 9:20 | Ronnie
Ashley se nechala opět napálit lidmi z oblíbeného MTV seriálu Punk'd? Tak konečně jsem sem dala celou epizodu! Musím přiznat, že mě to vážně pobavilo, hlavně Ashleiny reakce. Nikdy bych
neřekla, že zrovna ona je tak sprostá!

Justin Bieber's 18th Birthday Party

14. března 2012 v 8:46 | Ronnie
Další článeček je o oslava 18tých narozenin Justina Biebera, Ashleina kamaráda a zároveň
přítele její kamarádky Seleny Gomez ;). Z oslavy bohužel nejsou oficiální fotky, ale máme
alespoň video.

Ashley stojí a podporu gay komunity

10. prosince 2011 v 14:36 | Ronnie

Ashley na Twitteru podporuje gay komunity. Někteří procházejí těžkými časy tím, že jsou obětí šikany. Ve videu, je vidět, žeJonah, dospívající kluk, který se rozhodl pro záznam a nahrál video na net, aby lidé viděli, jak se cítí.

Ashley a mnoho dalších lidí na tomto světě podporují homosexuály. Pokud jste někdy měli nepřijatelný pocit, že je to špatné, Ashley vzkazuje: Prostě miluju svůj život za to, kdo jsi, a nenáviděj sebe za něco, co nejsti.

Ashley a její báječná dobrodružství

15. září 2011 v 18:23 | Ronnie

Ashley a její báječná dobrodružství

Bloncka z oblíbené série Muzikál ze střední je zpět a s ní i její představitelka Ashley Tisdale! Brzy budeš mít šanci vidět ji opět v akci v plné parádě! A co je u Ashley ještě nového?

Ashley má nové tetování!

10. září 2011 v 13:37 | Ronnie

Ashley si včera (9.září 2011) nechala udělat další tetování. V pořadí už třetí.
Takže k "believe" na zádech a křídlu "Fearless"
na zápěstí přibylo ještě "jamais seule" na kotníku ;). Pokud chcete vědět, co to
znamená, tak je to z francozštiny a znamená to nikdy sama. :)
Na fotce můžete s Ashley vidět také její nejlepší kamarádku Vanessu Hudgens.

 
 

Reklama