Tipy a rady od Ronnie

10 nejlepších dárků do 250,- Kč

11. prosince 2014 v 8:10 | Ronnie

Vánoce se kvapem blíží, ty máš nakoupeno sotva pár dárků a peněženka už ti zeje prázdnotou? Nezoufej, znám řešení!

Vztah na dálku. Může Vám to vydržet?

16. června 2014 v 9:02 | Ronnie
Už jenom slova "vztah na dálku" jsou sama o sobě dost velkým strašákem pro nás dívky, romantické duše, které bychom nejraději se svou láskou byly od rána do večera. Ale jak se říká, lásce neporučíš a je slepá, často silnější než samotný rozum, a tak když se nám někdo opravdu zalíbí a zamilujeme se, srdíčko pro toho dotyčného bije, ať je jakkoli daleko.

Nechci text začínat žádným z opakovaných klišé, ale i tak se mu nevyhnu. Pokud chcete, aby váš vztah skutečně fungoval a běžel jako hodinky, musíte být nejen samy důvěryhodné, ale musíte mít i naprostou důvěru ve svůj protějšek. Důvěra je základním kamenem kteréhokoli vztahu a dvojnásob to platí o vztahu na dálku, kdy nevíte, co právě dělá, s kým se stýká a na koho se třeba dívá. Rozhodně netvrdím, že se vyvarujete obav a strachu. Dokonce zastávám názor, že jisté žárlivé myšlenky do vztahu patří :-)

Nicméně zamyslete se samy nad sebou: Jsem dostatečně důvěryhodná a věřím i jemu? Protože pokud nevěříte a budete ho konstantně bombardovat zprávami typu: "Kde jsi a S KÝM jsi?", brzo byste se mu mohly znechutit! A pokud nelze věřit vám, pokud se líbáte s kdejakým klukem na zábavě a neumíte být věrné, váš vztah na dálku nemá nejmenší naději na přežití, protože pravda se ukáže dříve či později.

Rády si s ním povídáte, protože máte na všechno tak stejné názory, jako byste byly snad spřízněné duše. Buďte spolu alespoň na Skypu, jak jen to bude možné! Svěřujte se, co jste přes den dělali, pokud máte problém, vyřešte ho a nemlčte o něm. Každý člověk je rád, když v něj má někdo důvěru a svěřuje se mu s životními příkořími. A není nic horšího, než konverzace typu:
"Co se děje?"
"Nic."
"Vím, že se něco děje…"
"Vyřeším to sama."
Snažte se podobných rozhovorů vyvarovat, protože jistojistě brnkají na trpělivost.

Užívejte si své přítomnosti, jak to jen jde. Jste spolu na víkend? Skvělá příležitost pro romantický piknik na pláži, nebo pro ten film, na který spolu chcete do kina! Teď je ten moment, kdy spolu můžete být celé hodiny! Využijte těch momentů!

Mohla bych vám zde říct ještě moc rad, jak si udržet svůj vztah na dálku - například nepodceňujte textové zprávy na dobrou noc, protože ze zkušenosti vím, že romantická zpráva před spaním mi pomůže více ovládat smutek. Zkuste se bavit i o budoucnosti, která vás možná čeká. Nic není krásnějšího, než když vám kluk napíše, abyste nebyly smutné, protože jednou budete spolu a on už od vás nikam neodejde. Nikdy.

Netřeba však připomínat, že vztah na dálku je zlo. I když se vídáte, jak jen to jde, ty hodiny a dny bez něj jsou k nesnesení, pokud jste se stačily opravdu zamilovat - ale milujete ho, a proto byste bez něj dokázaly vydržet i celý rok, protože on vám za to stojí! Vaše srdíčko se rozbuší, když ho vidíte vystupovat z vlaku a dlaně se orosí, když vám jde v ústrety. Myšlenky se zapletou dohromady a nejste schopné myslet na nic jiného jen na něj, když je s vámi. A skoro pláčete, když se loučíte, protože nevíte jistě, kdy se zase budete moci vidět. Ale i když s vámi není, jste spolu alespoň ve vzpomínkách. A ty mají v tyhle chvíle cenu zlata :-)

Jak vypalovat v Nero více filmů na jedno DVD

28. června 2011 v 11:14 | Ronnie


1) Otevři se Nero. Nahoře v okýnku máš na výběr buď CD. nebo DVD a nebo CD/DVD. Ty vybereš DVD.
imagebam.com
 
 

Reklama