Top Places

Nejnavštěvovanější místa- Nine Zero One

11. července 2017 v 11:09 | Ronnie
Bez pochyby jedno z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších míst Ashley je kadeřnický salon Nine Zero One, nebo když chcete 901. Tento prestižní salón, který navštěvuje nejedna celebrita se nachází v západním Hollywoodu. Založili ho sestry Nikki a Capri Lee, spolu s kamarádkou Riawnou Capri. I když se tento salón specialituje spíše na svatební účesy, Ashley ho využívá velmi často.

Nejnavštěvovanější místa- Wundabar Pilates

11. července 2017 v 11:03 | Ronnie
V Studio City se nachází pilates centrum, do kterého chodí ráda nejen Ashley, ale i jiné známé tváře Hollywoodu. Pilates je v poslední době hodně oblíbené cvičení, které je však pro začátečníky poměrně složité.
Po první hodině Ash tweetla: ,,Pilates mě dnes zabil''.
Nenechala se však odradit a na pilates chodí statečně dál :)

Nejnavštěvovanější místa- Planet Blue

28. dubna 2015 v 7:01 | Ronnie
Dalším z oblíbených míst Ashley je bezesporu obchod nesoucí název Planet blue.

Obchod se nachází v Beverly Hills a Ashley tu nakupuje nejen běžné outfity na každodenní nošení, ale také na různé premiéry, vystoupení či jiné společenské akce.
Je schopná zde nechat nemalou částku peněz a nikdy odtud neodejde s prázdnou.

Nejnavštěvovanější místa- EQUINOX GYM

7. srpna 2014 v 10:49 | Ronnie
Ashley má velmi ráda pohyb a velmi ráda hodí do fitness centra. Už vlemi velmi dlouho Ashley navštěvuje fitness centrum Equinox Gym v západním Hollywoodu. Toto fitko se nachází na vemi známémSunset Boulevard a je inspirováno stylem hollywoodkých nocí 50.-60. let 20. století. Tizzi tu má i svého osobního trenéra, který s ní cvičí. Je to známý fitness trenér Harley Pasternak.
Heslo fitness zní: "IT'S NOT FITNESS. IT'S LIFE." (či-li Není to fitness. Je to život.)

Nejnavštěvovanější místa- Runyon Canyon

23. července 2014 v 13:41 | Ronnie
Jediné outdoorové místo, které patří k oblíbeným místům naší Ashley. Jak již jsem už zmiňovala, k jejímu životu neodmyslitelně patří sport. Toto čarovné místo, na kterém máte výhled na celé Los Angeles jako na dlani, Ashley navštěvuje spolu s Chrisem, kamarádkami, a nebo klidně i sama. Na nenáročnou pěší turistiku je toto místo jako stvořené a Ashley toto místo zbožňuje.

Nejnavštěvovanější místa- Kavárny

15. července 2014 v 9:13 | Ronnie
Jak Ashley sama říká, je závislá na kávě. Nemusí být silná, výrazná- jen prostě jednoduše, musí být. Ashley navštěvovala a stále navštěvuje plno kaváren. Je jich opravdu dost. V minulosti navštěvovala síť kaváren Coffee Bean; potom měla Starbucks období. Také navštěvovala Priscillas Coffee, Tea and Gifts. Občas se také objeví s kelímkem od kavárny Urth Café nebo Aroma Coffe. Kaváren je ale u Ashley nespočet.
Její oblíbená káva je vanilkové trappé.
 
 

Reklama